×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W czwartek 20 września 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym im. Michała Barty przy I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. m.Kopernika w Kołobrzegu odbył się Finał Krajowy Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prezesa Szkolnego Związku Sportowego.


 
Tydzień po oficjalnym otwarciu stadionu lekkoatletycznego odbyło się uroczyste otwarcie pierwszych krajowych zawodów lekkoatletycznych z udziałem zawodników, uczniów szkół ponadgimnazjalnych z siedmiu województw. Ceremonii otwarcia zawodów dokonał Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.
 
W zawodach prawo startu posiadają reprezentacje szkolne, które w korespondencyjnych zawodach w roku szkolnym 2017/2018 zajęły miejsca od 1 do 12. Każda reprezentacja składa się z maksimum 15 zawodników, rocznik 1998 i młodsi. Zawodnicy zmierzą się w konkurencjach takich jak: skok w dal, pchnięcie kulą oraz biegi na 100 m, 400 m, 800 m oraz sztafeta 4x100.

 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook