Wyjazdowe zwycięstwo piłkarek
Piłkarki Akademii Pilkarskiej Kotwicy Kołobrzeg w 4 kolejce rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi pokonały na wyjeździe drużynę Biało-zielonych Gdańsk 3:2.
Czytaj więcej... Dodaj komentarz
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia Czytaj więcej...