Funkcjonariuszki z Placówki Straży Granicznej w Kołobrzegu pomogły kobiecie i mężczyźnie poszkodowanym w wypadku dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w powiecie koszalińskim.

Ford i Volkswagen zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 203 pomiędzy Bielkowem a Iwięcinem. Strażniczki graniczne jechały po skończonej służbie prywatnym samochodem z Darłowa w kierunku Koszalina. Zauważyły zderzenie dwóch pojazdów i natychmiast udzieliły pierwszej pomocy potrzebującym. Ustaliły, że ogólnych obrażeń ciała doznało dwoje kierujących pojazdami. Ponadto z jednego pojazdu wyciekały płyny eksploatacyjne. Funkcjonariuszki zabezpieczały miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu zastępu Ochotniczej Straży Pożarnej z Iwięcina.

(Foto:MOSG)

Komentarze  
+4 # Al 2021-09-29 15:15
I prawidłowo, bo za nieudzielenie pomocy grozi kara.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook