×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzeski Jarmark Wiosenny na Placu Ratuszowym już od 7 kwietnia. Jarmark Wiosenny to nasz nowy projekt łączący czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych z majówką. Tematem przewodnim będą kwiaty, mnóstwo kwiatów i zieleni. Nie zabraknie lokalnych specjałów i rękodzieła. Wiele imprez towarzyszących, występy dzieci, młodzieży i muzyka na żywo.Powiat Kołobrzeski, tak jak w przypadku zimowego jarmarku, wykupił jedno ze stoisk i kolejny raz zaprasza rękodzielników, artystów, Koła Gospodyń Wiejskich, pracownie artystyczne i wszystkich twórców, którzy chcieliby wystawić się ze swoimi rękodziełami i je sprzedawać.
Powiat Kołobrzeski sfinansuje to stoisko. - To kolejny raz, kiedy w ten sposób chcemy wesprzeć i zapromować naszych lokalnych twórców, artystów i rękodzielników. Naszym zamysłem jest, aby jak najwięcej z nich mogło pokazać się na kołobrzeskim Jarmarku za darmo, zaprezentować swoją twórczość i sprzedawać swoje wyroby. Rozumiem, że często koszt uczestnictwa w tego typu kiermaszach i pokazach jest dla wielu lokalnych wytwórców sporym wydatkiem i barierą, stąd nasz pomysł sfinansowania jednego z domków. Zapraszam gorąco! - mówi Starosta Tomasz Tamborski.
 
Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać poprzez e-mail kontakt@jarmarkikolobrzeg.pl lub telefonicznie pod nr 503 079 398.
 
Informacje odnośnie Jarmarku dostępne są również na stronie:  www.jarmarkikolobrzeg.pl
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK