O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”.

Na początek odwiedzi nas szef kołobrzeskiej policji Dariusz Hoc. Porozmawiamy o obostrzeniach świąteczno-noworocznych i postaramy się dowiedzieć, czy w wigilijny wieczór policjanci mogą zapukać do naszych drzwi. Następnie z Kamilem Barwinkiem podsumujemy tegoroczną „Wigilię dla Samotnych”, której finał inny niż zwykle nastąpi już jutro. Pierwszą godzinę zamknie Łukasz Gładysiak, kierownik ds. naukowych Muzeum Oręża Polskiego. Opowie nam o muzealnych planach na rok 2021.

Po godzinie 11. z radnym niezależnym Jackiem Woźniakiem porozmawiamy o problemach z lokalizacją schroniska i targowiska oraz bieżących sprawach z życia miasta.

Ze względu na pandemię audycję przeprowadzimy w trybie zdalnym. "Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Pogoda

Przewaga chmur

2°C

Kołobrzeg

Przewaga chmur

Wilgotność: 96%

Wiatr: 21 km/h

  • 28 Lut 2021

    Przewaga chmur 3°C 2°C

  • 01 Mar 2021

    Zachmurzenie małe 5°C 1°C

Nasze Programy

zebranie na zywo
Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
 

Najnowsze wideo