Kołobrzeska młodzież pod kierunkiem Aleksandry Sak zaprasza na swój najnowszy musical. "Żony Henryka VIII" na podstawie brytyjskiego "Six", to spektakl, którego bohaterkami są tytułowe żony renesansowego władcy Anglii.

Królowe, stylizowane na gwiazdy muzyki pop, opowiadają o swoich barwnych życiorysach i związkach z królem Henrykiem, których wynikiem był rozwód lub ścięcie głowy. Jednocześnie przybliżają widzom fakty historyczne i zaznajamiają ich z mniej znanymi anegdotami. Zabawna komedia przedstawiająca w sposób współczesny historię Anglii i musical w konwencji popowego koncertu podbił już West End i Broadway. Czas na Kołobrzeg.

Tłumaczenie, reżyseria i choreografia: Aleksandra Sak

Kierownictwo produkcji: Martyna Drozdowska

Premiera musicalu odbędzie się 30.11.2021 w Regionalnym Centrum Kultury o godz.17:00, powtórka tego samego dnia o godz.19:00.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w kasie RCK przy ul. Solnej 1 od wtorku 23.11.2021.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook