4 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale to bilans naszych dziewięciu zawodników na rozegranym w Zielonkach pod Warszawą Grand Prix Mazovia Karate WKF. Sobota była bardzo udana dla naszych karateków, którzy pokazali, że systematyczna praca na treningach przynosi wymierne efekty.

W niesamowitej formie jest Maksym Piłat, który po dwóch zeszłotygodniowych zwycięstwach na Central Poland Open Grand Prix Karate WKF, nie zwalnia tempa i po bardzo mądrych i emocjonujących walkach wygrywa kumite chłopców u10 -27kg oraz kumite chłopców u12 open.

Swoje zrobił Wiktor Wojarski wygrywając kategorię kumite chłoców u14 -55kg, oraz zdobywając brąz w kumite chłopców u14 open.

Czwarty złoty medal dla naszej drużyny zdobył Przemek Spadło jr, który wygrał kategorię kumite chłopców u7 open.

W tej samej kategorii brąz zdobył Ignaś Zawadzki a piąte miejsce po bardzo dobrych walkach zajął Wiktor Klim.

Fantastycznie spisała się Alicja Jarema, która przegrała jedynie finał w konkurencji kumite dziewcząt U16 +54kg, zdobywając srebrny medal. Ala była blisko 3 miejsca w kumite dziewcząt u14open, niestety zabrakło odrobiny doświadczenia i mimo bardzo heroicznej postawy, ostatecznie zajęła 5 miejsce.

Brązowy medal zdobył Kuba Górecki w kumite chłopców u16 +70kg. Jest to spore osiągnięcie tego zawodnika, który musiał opuścić część treningów z powodu kwarantanny.

Bardzo blisko medalu był Tymon Lorbiecki, który w licznie obsadzonej konkurencji kumite chłopców u12 +35kg, przegrał walkę o brąz i zajął ostatecznie 5 miejsce.

Nie zawiódł Tymon Zawadzki, który z turnieju na turniej pokazuje coraz lepsze karate i widoczny progres.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów turnieju za wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje.

Komentarze  
0 # Tesa 2021-06-14 16:56
Wspaniale. Gratuluję!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook