Zawodnicy klubu Hulk Gym Sarbia wzięli udział w ostatnich w tym sezonie zawodach. Marcin Kosut i Nikodem Hapka wystartowali w trójboju siłowym Pucharu Świata Federacji XPC.

Marcin Kosut w kategorii wagowej do 90 kg z wynikiem 710 kilogramów zajął 4. miejsce. O trzecim miejscu na podium zadecydowała waga ciała zawodników. W kategorii open do 90 kg konkurencji przysiad ze sztangą zajął drugie miejsce z wynikiem 270 kg. Jego wyniki pozwoliły mu także na zajęcie 3 miejsca w kategorii open overall man. Nikodem Hapka także zaliczył udany występ. Wynik 460 kg dał mu drugie miejsce w kategorii junior 18-19 lat do 82,5 kg.

Teraz zawodników czeka przerwa. Nowy sezon rozpocznie się w kwietniu 2022 roku. Gratulujemy zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn