Powołania do kadry województwa zachodniopomorskiego w koszykówce
W dniach 26.06. - 4.07.2021 r. odbędzie się konsultacja kadry naszego województwa chłopców w rocznikach 2008 - 2010. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród powołanych naszych zawodników:
W dniach 26.06. - 4.07.2021 r. odbędzie się konsultacja kadry naszego województwa chłopców w rocznikach 2008 - 2010. Oczywiście nie mogło zabraknąć wśród powołanych naszych zawodników:
W miniony weekend na kołobrzeskiej plaży centralnej przy Latarni Morskiej odbyły się zawody kitesurfingowe i wingfoilowe w randze Pucharu Polski Polskiego Związku Kiteboardingu. Wszystko w ramach Kołobrzeg Kite Challenge.
Na Plaży Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej.
W Gdańsku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w łucznictwie. W kategorii młodziczek, złoty medal zdobyła kołobrzeżanka Alina Franczuk, brąz zdobyła koleżanka klubowa Barbara Rybka, 8 miejsce zajęła Wiktoria Staigl, a Wiktoria Starzyk uplasowała się na 1. miejscu.
Zawodniczka KMKL Sztorm Kołobrzeg Anna Hrycyk uzyskała minimum uprawniające ją do startu w Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbędą się w Tallinie (Estonia).
Finał Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej odbył się w Szczecinie. Trzynastoosobowa ekipa MKP Kołobrzeg zameldowała się na starcie ostatniej edycji zawodów.
Na kołobrzeskiej plaży odbył się cykliczny antyalkoholowy turniej piłki siatkowej plażowej pod hasłem "Lepszy Set niż Seta” pod honorowym patronatem starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przenosi nas na I Europejskie Igrzyska. Na I piętrze kompleksu Milenium można obejrzeć wystawę poświęconą igrzyskom rozegranym w 2015 roku w Baku.
I LO im Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu jubileusz swojego 75-lecia uczciło Ogólnopolskim Mityngiem lekkoatletycznym. Liceum znane jest w kraju jako "Kołobrzeska szkołą oszczepu".
Dzisiaj, od samego rana, ruszyły prace związane z uruchomieniem Plaży Milenium. Jak sprawdziliśmy robota na plaży wre,a w międzyczasie odbywają się tam zawody w siatkówce plażowej.
Kołobrzeg po raz pierwszy przystąpił do rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Aby dodać miastu nieco punktów, ale też aktywnie spędzić czas, w sobotę zorganizowano rowerowy rajd.
4 złote, 1 srebrny i 3 brązowe medale to bilans naszych dziewięciu zawodników na rozegranym w Zielonkach pod Warszawą Grand Prix Mazovia Karate WKF. Sobota była bardzo udana dla naszych karateków, którzy pokazali, że systematyczna praca na treningach przynosi wymierne efekty.
W ramach Kołobrzeg Kite Challlenge w terminie 18 - 20 czerwca 2021 r. na kołobrzeskiej plaży centralnej przy Latarni Morskiej odbędą się zawody kitesurfingowe i wingfoilowe w randze Pucharu Polski Polskiego Związku Kiteboardingu PZKite.
Na jeziorze Siecino odbyły się XX Ogólnopolskie Regaty o Puchar Ziemi Złocienieckiej i Puchar Starosty Powiatu Drawskiego. W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 19 klubów z całej Polski. Jednym z tych klubów był UKŻ Błękitni.
W Szczecinie miał swój finał Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego. Czwarta edycja zawodów była ostatnią, która zakończyła rywalizację pływaków z roczników 2008 i 2009 dwóch województw.
W Białogardzie odbyły się zawody dla miłośników strzelania z karabinu. Startowano w trzech konkurencjach i w każdej z nich nasi zawodnikami byli na podium.
Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia Czytaj więcej...