Miasto będzie kontynuowało program darmowej rehabilitacji seniorów. Dzisiaj podpisano umowy z trzema podmiotami, które będą realizowały takie usługi. 

Program darmowej rehabilitacji dla seniorów realizowany jest w Kołobrzegu od 2020 roku. Skorzystało z niego już 3500 seniorów, a wykonanych zostało 104 790 zabiegów. W tym roku kołobrzescy seniorzy będą mogli korzystać z rehabilitacji w przychodni Inter Medical, przychodni w Hali Mielnium oraz w sanatorium Dozamel. Rejestrować można się od dzisiaj. Z bezpłatnych zabiegów mogą skorzystać mieszkańcy Kołobrzegu którzy ukończyli 60 rok życia.

Szczegółowych informacji uzyskamy w Centrum Usług Społecznych ul. Okopowa 15-15A, pokój nr 2, tel. 94 79 47 525 lub 94 79 47 545 w godzinach od 7:30 do 15:30.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK