×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Stowarzyszenie Amazonek w Kołobrzegu pod patronatem organizatorów Parkrunu organizuje II bieg dla Amazonek pod nazwą "Różowa Wstążka na Start". Bieg odbędzie się w sobotę 29 września. Amazonki chcą pokazać, że choroba nowotworowa to nie wyrok i że każdy powinien mieć marzenie i je spełniać.- Chcemy nagłośnić wagę badań profilaktycznych i pokazać, że nie ważne ile masz lat i jaki status społeczny oraz gdzie się mieszka, rak może dotknąć każdego z nas. Projekt pokazuje, że raka można wyleczyć i mimo choroby można żyć normalnie korzystając z życia, pracując, podróżując, działając na rzecz innych. Nie trzeba leżeć w łóżku czekając na śmierć, ale można zrobić dla siebie i innych wiele dobrego - mówią kołobrzeskie Amazonki.


Program imprezy, sobota, 29 września:

9:00 Start biegu spod Pomnika Sanitariuszki przy ul. Rodziewiczówny
9:30 - 10:00 zakończenie biegu
10:00 - 11:15 Spotkanie w Regionalnym Centrum Kultury przy ul.Solnej 1. Będzie możliwość konsultacji z onkologiem, z psychologiem; możliwość wykonania dodatkowych badań medycznych (cukier, ciśnienie krwi, rozmowa z dietetykiem)
11:30 - 13:00 Koncert Julity Kożuszek-Borsuk pod tytułem "Piosenki Agnieszki Osieckiej i nie tylko". Wstęp wolny
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK