×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

24 września w całej Europie startuje coroczna akcja „Urology Week” - tydzień świadomości i profilaktyki chorób urologicznych. W Kołobrzegu w akcję włączyła się Przychodnia Inter Medical. W dniach 24 - 28.09. odbędą się tam bezpłatne konsultacje urologiczne.


Hasła przewodnie akcji "Podaj jeden dobry powód, dlaczego nie warto się zbadać", "Nie trać snu przez prostatę", "Nie zgadzaj się na dyskomfort"  mają za zadanie zwrócić uwagę społeczeństwa na wciąż niską świadomość społeczeństwa w zakresie chorób układu moczowo-płciowego oraz zachęcić do bezpłatnych badań profilaktycznych. 
Z tej okazji, w wielu regionach Polski będą się odbywać Dni Otwarte klinik / szpitali /przychodni, w trakcie których pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji urologicznych. Nie zabraknie również aktywności sportowych, kulturalnych oraz naukowych. 
W naszym mieście w akcję włączyła się przychodnia Inter Medical. W dniach 24-28.09.2018 odbędą się tam bezpłatne konsultacje urologiczne - szczegóły na stronie www.inter-medical.pl oraz Facebooku. - Celem akcji jest zwiększenie społecznej świadomości na temat chorób urologicznych - mówi lek.med. Marcin Walkowiak, organizator akcji w Kołobrzegu. - Wspólnie z dr Dominikiem Gródeckim z Gryfic, z którym odbywamy szkolenie specjalizacyjne w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej SPSK2 w Szczecinie, pod kierownictwem prof. Marcina Słojewskiego, a także z dr Maciejem Głuszko z Koszalina, chcemy dotrzeć do jak największej liczby pacjentów - szczególnie do tych, którzy nigdy nie byli badani urologicznie.
Klinika Urologii w Szczecinie od kliku lat bierze aktywny udział w Tygodniu Urologii, przeprowadzając bezpłatne badania profilaktyczne w tych dniach, a także jest organizatorem „Sanprobi Uro Run”. W tym roku bieg ulicami Szczecina odbędzie się w dniu 22.09.2018 o godzinie 10.00 w Parku Kasprowicza. Natomiast wszystkich chętnych mieszkańców naszego regionu zapraszamy na 3- dniowe seminarium z brazylijskiego jiu-jitsu, które odbędzie się w dniach 25-27.09.2018 w godzinach 18-20.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Ustroniu Morskim. Seminarium poprowadzą:
Marcin Bandel - utytułowany zawodnik mieszanych sztuk walki oraz posiadacze czarnych pasów bjj - Sylwester Dziekanowski i Karol Stankiewicz.
Inicjator #UrologyWeek - Europejskie Towarzystwo Urologiczne na potrzeby akcji uruchomiło specjalną stronę www.urologyweek.org, na której można znaleźć szczegółowe informacje o planowanych działaniach w całej Europie.

Komentarze  
0 # ikigiwamen 2019-04-26 05:59
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin tlf.iouf.informacje.kolobrzeg.pl.ruq.rq http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # eqoyipauronim 2019-04-26 06:44
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules wpn.nsvp.informacje.kolobrzeg.pl.pwc.ij http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook

Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK