Zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
12 czerwca zakończyła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. 16 lipca nastąpi publikacja list przyjętych uczniów.
Powiat w tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych korzysta z nowego programu naborowego. Zgodnie z zarządzeniem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty rekrutacja do szkół zakończyła się 12 czerwca 2026 o godz. 15:00. W systemie rekrutacyjnym złożono ponad 1 000 wniosków. Symulacja naboru odbędzie się 10 lipca, a udział w niej wezmą przedstawiciele organu prowadzącego oraz dyrektorzy szkół. Największym zainteresowaniem w tegorocznym naborze cieszy się I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika oraz Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu. Ale dużym zainteresowaniem cieszą się także pozostałe szkoły z terenu naszego powiatu.
Więcej w wideo.
































Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl