×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Jutro miną dokładnie dwa tygodnie od operacji. Lenka z Ustronia Morskiego już nie uskarża się na ból głowy, a na jej twarzy częściej maluje się uśmiech. Dziewczynka regeneruje siły i poznaje amerykańską kulturę.

Operacja, która odbyła się w Dallas 25 października, trwała 4,5 godziny. Lence powiększono główkę o 2 cm, odbarczono przepuklinę migdałków móżdżku i wykonano otwór przy kręgosłupie szyjnym aby mózg miał jeszcze więcej miejsca i możliwość prawidłowego rozwoju. Lekarze w szpitalu w Dallas, jeżeli tylko mogą, oszczędzają dzieciom złych przeżyć i nie obcinają włosków do operacji, nie zakładają bandaży i nie oklejają plastrami. 

Jestem bardzo szczęśliwa, że moja córeczka po tak poważnej operacji dochodzi tak szybko do siebie, regeneruje siły i uśmiecha się nie uskarżając się na ból główki - mówi pani Ewa, mama Lenki.

Lenka wciąż zbiera pieniążki na rehabilitację. Tutaj można dokonać wpłat - przejdź na stronę fundacji.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK