×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Co roku w Dzień Pracownika Socjalnego przyznawane są nagrody i wyróżnienia za wybitne rozwiązania w pomocy społecznej, przyznawane przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Stowarzyszenie Feniks zostało uhonorowane wyróżnieniem w kat. zespołowej „za tworzenie środowiskowego systemu wsparcia dla osób i rodzin z zaburzeniami psychicznymi, działania edukacyjne przeciwdziałąjące stygmatyzacji tych osób”, które wręczyła Minister Elżbieta Rafalska.

W tym roku przyznano 13 nagród, w tym 6 nagród indywidualnych i 7 zespołowych, a także 10 wyróżnień w formie listów gratulacyjnych , w tym 6 listów indywidualnych i 6 zespołowych. Co roku w Dzień Pracownika Socjalnego przyznawane są nagrody i wyróżnienia za wybitne rozwiązania w pomocy społecznej, przyznawane przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Stowarzyszenie Feniks zostało uhonorowane wyróżnieniem w kat. zespołowej „za tworzenie środowiskowego systemu wsparcia dla osób i rodzin z zaburzeniami psychicznymi, działania edukacyjne przeciwdziałąjące stygmatyzacji tych osób”, które wręczyła Minister Elżbieta Rafalska. 
Zgłoszenia do tego prestiżowego wyróżnienia dokonała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu, Lilianna Korzeniewska. - Pragniemy podziękować zarówno pani Dyrektor jak i radzie konkursowej, za dostrzeżenie i docenienie wieloletnich działań i wysiłków Stowarzyszenia. Jesteśmy niezmiernie dumni, że tak prestiżową nagrodę otrzymaliśmy w 100- lecie uzyskania Niepodległości. Wręczenie nagrody przebiegło uroczyście w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Na sam koniec pragniemy podziękować wszystkim tym którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu. Nagroda ta nie byłaby możliwa gdyby nie dobra współpraca z placówkami pomocy społecznej, Samorządami, a szczególnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kołobrzegu - mówi dr Ewa Giza, prezes Stowarzyszenia Użytkowników Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej Oraz Ich Rodzin i Przyjaciół „Feniks”.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Nasze Programy

Rozmowy z widokiem na powiata
Prezydencki kwadrans
Zdrowie w pigułce
kwadrans z historia
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK
chronograf TKK