W czwartek nastąpią ostatnie odbiory techniczne naszej drogi powiatowej nr 31 Kołobrzeg – Grzybowo. Inwestycja prowadzona była na długości 2,76 km. Dzięki przebudowie powstała nowoczesna i bezpieczna infrastruktura drogowa.

Koszt to ponad 11 mln złotych, z czego połowę pozyskano z Funduszu Dróg Samorządowych. Zgodnie z zapisami umowy remont miał potrwać do 30 marca tego roku. We wrześniu 2020 roku rozpoczął się drugi etap obejmujący około kilometrowy odcinek ul. Kołobrzeskiej od ul. Sztormowej do ul. Borkowskiej. W ramach remontu drogi wymieniono m.in. nawierzchnię oraz wykonano ścieżkę rowerową.

Komentarze  
+2 # Ahmed 2021-04-15 00:45
a gdzie jest ta kontynuacja sciezki rowerowej przy poczcie ,i te pobocze na luku drogi przed Orlikiem to tragedia.samochod tam dwa raz zalapal pobocza to pelno kamieni na droge sie posypalo.Jakosc tego odcinka to dostateczny.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn