×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

W niedzielę około14.00 doszło do tragedii na drodze wojewódzkiej 162. Na trasie pomiędzy Kołobrzegiem a Gościnem, zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu zginęła kobieta, jej mąż zmarł kilka godzin później w szpitalu. To Janusz Orszt z żoną.W tym wypadku zginął Janusz Orszt z żoną. Janusz Orszt, major w stanie spoczynku, był jednym z najmłodszych żołnierzy Powstania Warszawskiego, urodził się w 1932 roku. W Kołobrzegu znaliśmy go wszyscy jako prezesa Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Zarząd Koła Kołobrzeg.

Volkswagen Passat, którym jechał kierowca z dzieckiem, jechał w kierunku Kołobrzegu. Kierujący seatem skręcając w lewo mógł wymusić pierwszeństwo na kierowcy volkswagena, w wyniku czego doszło do zderzenia. Chwilę po wypadku, pasażerkę z seata reanimowali świadkowie zdarzenia, a później strażacy i ratownicy z pogotowia. Niestety, lekarz stwierdził zgon. Kierowca seata został przewieziony do szpitala, zmarł chwilę po północy.

[hdvs videoid=5986]Zdjęcie: OSP Gościno
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn