×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Sukces wędkarzy Koła PZW w Drzonowie w mistrzostwach Polski w wędkarstwie brzegowo-plażowym. Grzegorz Krężel zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski w surfcastingu, a z Dariuszem "Słabym" Słabuszewskim i Andrzejem Cembikiem z Darłowa zdobyli tytuł Drużynowych Mistrzów Polski, a na dodatek zajął I miejsce w cyklu Grand Prix Polski w Surfcastingu.


 
 
 
 
 
Relacja Grzegorza Krężela z przebiegu Mistrzostw Polski:
W dniach 5-7 10 2018r we Władysławowie odbyły się 9 Brzegowo-Plażowe [surfcasting] Mistrzostwa Polski zorganizowane przez okręg Elbląg. Do udziału w mistrzostwach zgłoszono 66-ciu zawodników, którzy od wczesnych godzin rannych meldowali się w willi Pomorzanka we Władysławowie, gdzie było biuro zawodów. Oczywiście nasze koło jak i okręg Koszalin reprezentowali koledzy Dariusz Słabuszewski, Grzegorz Krężel, a także  Andrzej Cembik z Darłow, który dołączył do drużyny okręgowej oraz jego żona Mariola jako trener. Po uroczystym otwarciu odbyła się odprawa sędziowska i losowanie sektorów oraz stanowisk na wszystkie 3 tury. O 17-tej rozpoczęła się pierwsza tura. W sektorze A Grzegorz złowił 14 ryb co dało mu 1-sze miejsce w sektorze. Darek w sektorze B złowił 3 ryby co dało mu 9-te miejsce w sektorze, a Andrzej w sektorze C złowił 4-ry ryby i zajął 3-cie miejsce w sektorze. Po pierwszej turze 1 miejsce Grzegorz Krężel, 2 miejsce Andrzej Dechnik, 3 miejsce Mirosław Golla. A nasi Andrzej Cembik 9-ty Darek Słabuszewski 25-ty. Drużynowo zajmowaliśmy 2-gie miejsce. Druga tura rozpoczęła się w sobotę rano od 9-tej i tutaj były już obawy, bo pogoda bardziej do plażowania niż do łowienia - brak fali,wiatru za to dużo słońca, co nie sprzyjało połowom. Andrzej trafił sektor A i nie złowił ryby. Grzegorz w sektorze B złowił 1-ną rybę co dało mu 4-te miejsce w sektorze. Darek w sektorze C nie złowił ryby. Po dwóch turach 1 miejsce Andrzej Dechnik, 2 miejsce Grzegorz Krężel, 3 miejsce Marcel Sołtysik. A nasi - Andrzej 29-ty, Darek 44-ty. Drużynowo spadamy na 11-te miejsce. O godzinie 17-tej rozpoczynamy 3-cią ostatnią turę. W sektorze A Darek łowi 4 ryby, co daje mu 1-sze miejsce w sektorze. W sektorze B Andrzej łowi 5 ryb i zajmuje 4-te miejsce w sektorze, a w sektorze C Grzegorz łowi 7 ryb i zajmuje 3-cie miejsce w sektorze. Po trzech turach okazało się że Mistrzem Polski zostaje Grzegorz Krężel, 2 miejsce Andrzej Dechnik, 3 miejsce Krzysztof Sikora. Nasi Andrzej Cembik 17-ty, Dariusz Słabuszewski 19-ty. W klasyfikacji drużynowej 1 miejsce okręg Koszalin, 2 miejsce SKWM Pomuchel-Lębork3, 3 miejsce GKWS Neptun1. W całych mistrzostwach złowiono 359 ryb, a największa ryba miała 48,1cm. Największa liczba złowionych ryb przez zawodnika to 14 szt. To były także ostatnie zawody z cyklu GPP i tutaj mamy także duży sukces, bo 1 miejsce zajął Grzegorz Krężel, 2 miejsce Dawid Furman z Poznania, 3 miejsce Konrad Wawrzyniak ze Szczecina. Darek Słabuszewski bardzo dobre 7-me miejsce, Andrzej Cembik 45-ty [nie brał udziału w całym cyku]. Ten rok był bardzo udany dla surfcastingu w naszym Kole, co pokazują wyniki z poszczególnych zawodów. Zdobyliśmy wszystko co możliwe w tej dyscyplinie jako członkowie Koła i jako drużyna okręgu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. W przyszłym roku nowy cykl zawodów, ale przez to że teraz zawiesiliśmy bardzo wysoko poprzeczkę będzie trudno. Myślę, że nie przynieśliśmy wstydu naszemu Kołu, a wręcz przeciwnie jesteśmy jako koło PZW Drzonowo bardziej rozpoznawalni w surfcastingowej Polsce.
Komentarze  
+1 # Maria 2019-08-01 11:47
Gratulacje dla wędkarzy.
https://procredito.pl/oferta/658-kredyty-pozyczki-kolo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn