W czwartek 2 grudnia 2021 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego przy ZSE-H w Kołobrzegu odbyło się spotkanie w ramach projektu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi pn. „Tworzenie Lokalnych Partnerstw ds. Wody”.

Spotkanie poświęcone było omówieniu zasadniczych kwestii związanych z określeniem zapotrzebowania na niezbędne inwestycje w zakresie poprawy gospodarki wodnej na ternie powiatu kołobrzeskiego. Podczas spotkania przedstawiciel Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach przedstawił również "Plan rozwoju gospodarki wodą na terenach wiejskich na lata 2022-2030”. W imieniu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oficjalnego otwarcia spotkania dokonał wicestarosta Jacek Kuś. Wśród uczestników obrad byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Katarzyna Domańska oraz starszy inspektor Marlena Matusiak.

Zgodnie z ustaleniami zawartymi podczas spotkania wszystkie wnioski i spostrzeżenia zostaną przekazane do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Komentarze  
0 # Aloj 2021-12-02 20:48
Poprawnie Barzkowicach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # administrator2 2021-12-03 03:33
Cytuję Aloj:
Poprawnie Barzkowicach.


słusznie, już poprawiamy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn