×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Kołobrzescy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który ukradł rower i butlę z gazem. Łupem padł ośrodek Caritas. Zatrzymany 34-latek usłyszy zarzut, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze kryminalni z Kołobrzegu w rejonie jednego z kołobrzeskich marketów zauważyli mężczyznę, który prowadził rower, a na bagażniku przewoził duży pakunek owinięty czarną folią. Po zatrzymaniu mężczyzna oświadczył, że rower jest własnością jego matki, a pakunek to butla z gazem. Funkcjonariusze nie dali wiary tłumaczeniom, ustalili, że rower i przewożona butla pochodzą z kradzieży. Miała ona miejsce tego samego dnia w ośrodku Caritas w Kołobrzegu. Łączna wartość strat to 500 złotych.

Odzyskane mienie zabezpieczono oraz zatrzymano 34-letniego mieszkańca Kołobrzegu. Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut kradzieży, a skradzione przedmioty wrócą do pokrzywdzonego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn