W poniedziałek w starostwie powiatowym zostanie podpisana umowa na remont ulicy Myśliwskiej. Prace rozpoczną się pod koniec lipca.

To kolejna inwestycja, na wykonanie której mieszkańcy czekali bardzo długo. Ale w końcu się doczekali. W przyszłym tygodniu nastąpi przekazanie placu budowy, a pod koniec lipca rozpocznie się przebudowa ulicy Myśliwskiej.

Koszt przebudowy Myśliwskiej to blisko 3 miliony 700 tysięcy złotych, z czego milion 100 tysięcy stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Samorządowych. Prace mają zostać podzielone na dwa etapy. W związku z sezonem główna droga będzie remontowana później. Teraz wykonawca skupi się na odcinku drogi przy blokach, gdzie znajduje się parking, na wysokości sklepu Żabka.

W ramach przebudowy ulicy Myśliwskiej zostanie wykonane doświetlenie przejścia dla pieszych, ścieżki rowerowe. Powstanie także nowa aranżacja zieleni w pasach drogowych.

Remont ulicy Myśliwskiej ma się zakończyć w grudniu tego roku.

Komentarze  
0 # Myśliwska 2022-07-07 12:23
Remont ulicy może jedynie cieszyć, miejmy nadzieję, że nie ubędzie nam zieleni, zyskamy jej więcej bo ilość spalin wytwarzanych przez tą ruchliwą ulicę z roku na rok jest coraz więcej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Andrzejski 2022-07-07 14:19
A dojazd z Myśliwskiej do Grochowskiej przy Żabce też będzie zrobiony?? Jest w fatalnym stanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn