W gabinecie wicestarosty Jacka Kusia odbyło się spotkanie w sprawie budowy ścieżki rowerowej Kołobrzeg-Pyszka. W spotkaniu uczestniczył zdalnie wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj.

Odbyły się kolejne rozmowy samorządowców: Anny Bańkowskiej członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, wicestarosty kołobrzeskiego Jacka Kusia oraz wójta Gminy Dygowo Grzegorza Starczyka i wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka w sprawie budowy ścieżki rowerowej Kołobrzeg-Pyszka. Spotkanie było okazją do omówienia istotnych spraw związanych z budową ścieżki i możliwości pozyskania środków finansowych na jej budowę.

Jak mówi wicestarosta Jacek Kuś - Obecnie opracowywana jest dokumentacja projektowa oraz wstępny kosztorys tej inwestycji. Ścieżka ta przyczyni się do poprawy infrastruktury drogowej dla rowerzystów oraz stanie się istotnym szlakiem rowerowym dla mieszkańców naszego powiatu i turystów.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn