Dziś w Koszalinie zostały podpisane umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie dwóch zadań w szkołach ponadpodstawowych naszego powiatu.

Projekty, które uzyskały dofinansowanie to: utworzenie ekopracowni w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie oraz zakup pomocy dydaktycznych w celu wyposażenia pracowni chemicznej oraz biologicznej na potrzeby programu edukacji ekologicznej, realizowanego w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu. Termin realizacji zadania to koniec listopada tego roku.

W ramach programu "Eko-Pracownia" szkoły otrzymają: 47 876,40 złotych I LO Dwujęzyczne im. M.Kopernika oraz 49 497,53 złotych, Zespół Szkół im. M.Rataja w Gościnie.

W podpisaniu umowy z ramienia powiatu kołobrzeskiego uczestniczył wicestarosta Jacek Kuś.

zdjęcia: WFOŚ w Szczecinie

Eko Pracownia 04

Eko Pracownia 01

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn