W Starostwie Powiatowym otworzono oferty na realizację inwestycji drogowej w Gminie Rymań na odcinku Gorawino - Drozdowo. Wpłynęły 2 oferty. Na wykonanie remontu zaplanowano 1 700 000 złotych zgodnie z kosztorysem.

Dofinansowanie pozyskano z Rądowego Funduszu Polski Ład. Najkorzystniejsza oferta opiewa na kwotę wyższą o 285 550 złotych.

- W najbliższym czasie Zarząd Powiatu przedłoży radzie wniosek o zwiększenie środków i tym samym inwestycja będzie realizowana jeszcze w tym roku. Nowe warstwy bitumiczne zostaną położone na odcinku o długości 3,22 km. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Komentarze  
0 # Bolek R 2022-11-19 16:01
Ale robią sztukatorę kładą na stary z dziórami asfalt nowy może 3 cm w przyszłym roku będą poprawki i co roku to samo badziewie szkoda gadać papraki to można powiedzieć że to jest łatanie tylko a nie nowa nawierzchnia mówiąc szczeże Padlina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn