W mijającym tygodniu odbył się końcowy odbiór długo wyczekiwanej przez mieszkańców Gościna, przebudowy ulicy Lipowej. Na miejscu oprócz wykonawców obecni byli: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, wicestarosta Jacek Kuś oraz burmistrz Gościna Marian Sieradzki.

- Przebudowaliśmy odcinek od ronda zlokalizowanego przy obwodnicy do ronda przy ulicy Kołobrzeskiej w Gościnie. Wykonaliśmy nawierzchnię wraz ze zjazdami i wejściami do posesji, chodnik, ciąg pieszo - rowerowy, kanalizację, kanał technologiczny oraz oświetlenie uliczne. Dziękuję Panu Burmistrzowi za wspólną realizację kolejnej inwestycji. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Źródła finansowania zadania: środki własne, dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg  oraz dotacja z Gminy Miasto Gościno.

Łączna wartość inwestycji – 3.747.739,72 złotych

Dofinansowanie z Polskiego Ładu – 1.000.000,00 złotych

Środki własne – 1.810.739,72 złotych

Dotacja z Gminy Miasto Gościno – 937.000,00 złotych

Wykonawca: STRABAG Sp. z o.o. Grupa Koszalin.

 

Komentarze  
0 # Maria Mg 2022-11-18 19:51
A kiedy będzie wyremontowana ul Kwiatowa ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn