Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu kołobrzeskiego, od poniedziałku 5 grudnia, do odbioru bezpłatnych kalendarzy ściennych na rok 2023, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.

"Akcja z kalendarzami stała się akcją cykliczną i nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku do rozdania mamy 5 000 bezpłatnych kalendarzy ściennych. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie ptactwa, występującego w naszym powiecie, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa." - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór darmowych kalendarzy od poniedziałku do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1, na parterze, w godzinach pracy urzędu, czyli od 07.30 do 15.30. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy. 

Komentarze  
+1 # MieszkAniec 2022-12-03 18:19
Pora idealna, żeby przeciętny pracujący człowiek mógł przyjść po kalendarz...
Widać, że akcja nastawiona na dziadki z sanatoriów i bezrobotnych. Tak jest co roku.
Chciałem po pracy pójść po odblask, ale niestety po 15.30 w starostwie jest już tylko sprzątaczka. Nikt nie organizuje rozdawania w godzinach kiedy normalni ludzie kończą pracę i idą na miasto załatwiać sprawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn