Policjanci z Gościna rozpoczęli pracę w nowej siedzibie. Nowoczesny obiekt spełnia najwyższe standardy. To inwestycja, która poprawi warunki pełnienia służby, ale i komfort obsługi mieszkańców.

W dniu 6 grudnia w Gościnie przy ul. Jagodowej 5 odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Posterunku Policji, który usytuowany jest w nowo wybudowanym Centrum Zarządzania Kryzysowego. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Sekretarz Stanu MSWiA Paweł Szefernaker, poseł na sejm RP Czesław Hoc, Wice Wojewoda Zachodniopomorski Tomasz Wójcik, Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński, Zastępca Dyrektora Biura Logistyki KGPolicji insp. Mariusz Żurawski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie dr Marek Jasztal, Zachodniopomorskiego Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadzier Jarosław Tomczyk, zaproszeni komendanci z sąsiednich powiatów. Oczywiście obecny był Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc z reprezentantami kadry kierowniczej KPP w Kołobrzegu, funkcjonariuszami Posterunku Policji w Gościnie, a także lokalna społeczność.

Wszystkich obecnych serdecznie powitał Burmistrz Gościna Marian Sieradzki, który, następnie w trakcie uroczystości symbolicznie przekazał klucze do nowo otwartego posterunku.

Po zakończeniu części oficjalnej otwarcia, uczestnicy mieli okazję obejrzeć obiekt oraz jego wyposażenie. Powyższa inwestycja znacznie ułatwi funkcjonariuszom Posterunku Policji w Gościnie wykonywanie codziennych obowiązków służbowych, a także zwiększy komfort ich jakże istotnej pracy. Koszt inwestycji - dofinansowanie robót budowlanych przez Policję to 326 367,66 zł.

Komentarze  
-2 # Kg 2022-12-08 07:06
Cyt.
"Etos policji został sprowadzony do ochrony partyjnych wieców– mówi nam policjant, który do służby przyszedł na początku lat 90."
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Lokalny Patriota 2022-12-11 17:29
Brawo PiS !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn