Wczoraj, Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza z okazji święta szkoły już po raz piąty zaprosił na Galę Sienkiewiczowską. 

Po trzech latach przerwy powróciła Gala Sienkiewiczowska, organizowana w ramach święta Zespołu Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza. Jest to duże wydarzenie w życiu szkoły, okazja do promocji uczniowskich talentów, ale i hołd dla patrona, Henryka Sienkiewicza.

Gala Sienkiewiczowska, jest także okazją do wręczenia podziękowań osobom zaangażowanym w życie szkoły. Gospodarze uroczystości starosta Tomasz Tamborski oraz dyrektor szkoły Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska wręczyli 7 statuetek - Henryków 2022 tegorocznym laureatom. Do grona wyróżnionych osób dołączyli w kategorii:

Przyjaciel Szkoły - Wanda Przybylska oraz Krystyna Gawlik,

Wyjątkowy Rodzic - Wioletta Krzemińska-Łazarczak,

Osobowość Szkolna - Mateusz Ciesielski,

Super! Absolwent - Jakub Czekalski,

Belfer Roku - Andrzej Cieślar,

Super! Henryk - Alex Lubawiński.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+3 # Matka absolwenta 2022-12-16 08:11
Świetna promocja szkoły.Fantastyczni uczniowie i szkoła, która żyje,działa i inspiruje.Brawa dla grona pedagogicznego za to,że zawsze wspiera uczniów, motywuje do inicjatyw niestandardowych i niezwykle szeroko budujących horyzonty młodzieży.Wielkie brawa i głębokie ukłony.Zawsze liczy się stosunek do ucznia,tutaj uczeń jest człowiekiem,nad którym pochyla się nauczyciel i obdarza go szacunkiem.Inne szkoły powinny uczyć się tego,bo to ogromna wartość tej placówki i istotna rola szkoły,jako miejsca pogłębiania wiedzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # tak pytam 2022-12-16 14:55
Do Matki absolwenta - twierdzi Pani ,że inne szkoły powinny się uczyć od "Sienkiewicza", może ma Pani wiedzę, że w innych szkołach jest inaczej??? np. grono pedagogiczne nie wspiera uczniów, nauczyciele nie pochylają się nad uczniami i nie darzą ich szacunkiem?, nie jest pogłębiana wiedza itp.
Oczywiście te pytania nie zmieniają mojego pozytywnego stosunku do LO im. Sienkiewicza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Matka absolwenta 2022-12-17 09:06
Oczywiście wszystkie szkoły wspierają uczniów,nauczyciele pochylają się nad każdym z osobna,zauważają człowieka w uczniu,są otwarci i zawsze z szacunkiem odnoszą się do uczniów.A już z pewnością wszyscy i zawsze są otwarci na nowe technologie i nowe metody nauczania.Ma Pani w pełni rację.Właśnie tak wspaniale jest w każdej kołobrzeskiej szkole.Bardzo nieuważna i niesprawiedliwa ze mnie matka absolwenta.Kajam się i bardzo przepraszam,że ośmieliłam się wyróżnić tylko jedną ze szkół,cóż za brak taktu i okropna,wręcz niedopuszczalna śmiałość z mojej strony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn