Wczoraj podpisano umowę na montaż masztu telefonii komórkowej na dachu starostwa powiatowego. To może znacząco poprawić jakość usług komunikacyjnych w centrum miasta, która przez ostatnie kilka miesięcy nie należy do najlepszych.

Od wielu miesięcy mieszkańcy odczuwają znaczne problemy z zasięgiem telefonów w centrum miasta. Powodem tego, jak przypomina starosta, jest niefunkcjonujący już maszt na budynku „Hosso”.

Ale te problemy powinny zostać wkrótce rozwiązane. Wczoraj starostwo podpisało umowę z operatorem, który jak początkowo informowaliśmy miał zamontować na dachu starostwa trzy maszty telefonii komórkowej. W tej chwili być może będzie to tylko jeden maszt. Maszty powinny się pojawić w przeciągu dwóch, trzech miesięcy. 

Komentarze  
+2 # Wojna 2022-12-14 19:36
To o co chodzi, tylko Orange ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Kasiaas 2022-12-14 20:51
Czy psy w okolicy przestały już znosić jajka? 8)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Ja345 2022-12-15 18:36
A dlaczego zlikwidowano 3 maszty?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn