Kołobrzescy funkcjonariusze podczas przeszukania jednego z lokali zabezpieczyli kilogram substancji psychotropowej. Z uzyskanych informacji wynikało, że należy do 3 mężczyzn, którzy zostali niezwłocznie zatrzymani. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz zastosowano wobec nich trzymiesięczny areszt.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu podczas czynności służbowych otrzymali informację z której wynikało, że w jednym z kołobrzeskich mieszkań trzech mężczyzn przechowuje substancje zabronione. Niezwłocznie po uzyskaniu informacji policjanci udali się we wskazane miejsce. W lokalu przebywało dwóch mężczyzn w wieku 25 i 29 lat, którzy zaprzeczyli, by w wynajmowanym mieszkaniu znajdowały się narkotyki. Mimo to policjanci dokonali przeszukania podczas którego ujawnili worki plastikowe z zapięciami strunowymi, które były wypełnione skrystalizowaną substancją – narkotykiem, o łącznej wadze 1 kilograma. Policjanci znaleźli także wagę i inne przedmioty służące do dzielenia substancji narkotycznych na porcje.

W toku prowadzonych działań kryminalni ustalili miejsce przebywania trzeciego, 32-letniego, podejrzanego mężczyzny i dokonali jego zatrzymania.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Sąd zadecydował także o zastosowaniu wobec nich środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa mężczyźni mogą usłyszeć wyroki nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

narkotyk

 

narkotyki 2

narkotyki 3

Komentarze  
+3 # aTomek 2023-01-17 13:25
Brawo Policja tka trzymać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn