Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z Kołem Miejskim PZW w Kołobrzegu serdecznie zapraszają miłośników wędkarstwa spinningowego do wzięcia udziału w XXXIV edycji Ogólnopolskich Otwartych Zwodów Spinningowo-Muchowych Trociowo – Łososiowych pn. "Memoriał imienia Wiktora Wierzbickiego".

Jak co roku zawody odbędą się na rzece Parsęcie i rzece Radew. W tym roku zawody rozpoczną się w sobotę 4 marca 2023 roku o godzinie 7.00, a zakończą w niedzielę 5 marca 2023 roku o godzinie 14.00.

UCZESTNICY:

Muszą posiadać kartę wędkarską i zezwolenie na rzekę Parsęta. Rzeka Radew na czas trwania zawodów – udostępniona bezpłatnie. Możliwość wykupienia zezwolenia na rzekę Parsęta w dniu zawodów (sobota).

KLASYFIKACJA, PUNKTACJA

Impreza odbędzie się na zasadzie do wyboru żywa ryba (C&R) oraz martwa ryba. Liczyć się będzie łączna długość złowionych ryb w obu turach. Organizator zastrzega sobie możliwość ustanowienia dodatkowych klasyfikacji: najdłuższa ryba, nagroda „fair play” i inne. W klasyfikacji nie biorą udziału ryby z widocznymi zmianami chorobowymi oraz ryby patroszone.

ZWYCIĘZCY, NAGRODY

Za miejsca I-VI przewidziane są puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Decyduje kolejnośc zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn