Dzisiaj, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, przekazał członkom Harcerskiego Klubu Seniora „Jantar” kamizelki, które będą mogli między innymi wykorzystywać na zlotach harcerskich w kraju i za granicą.

Harcerski Krąg Seniorów ZHP „Jantar”, którego członkami są harcerze seniorzy z Kołobrzegu, Siemyśla, Dygowa oraz Drzonowa działa prężnie od 2006 roku.

Seniorzy w nim zrzeszeni od wielu lat aktywnie udzielają się w harcerstwie, uczestniczą w zlotach seniorów harcerzy, reprezentując tym samym powiat kołobrzeski, dlatego starostwo docenia ich działania, wpierając w miarę możliwości,  między innymi odzieżą.

Harcerze Seniorzy zawsze podkreślają, że są jedną rodziną, która nie tylko spędza czas na przyjemnościach, ale i wzajemnie się wspiera.

 

Komentarze  
+4 # PTTK 2023-05-12 07:30
Brawa dla Harcerzy seniorów. Piękna postawa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn