Dzisiaj w starostwie powiatowym odbyło się podpisanie umowy na przebudowę parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej. Inwestycję wykona firma ARMBUD z Kołobrzegu.

4 oferty wpłynęły w przetargu na przebudowę parkingu przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Mazowieckiej. To już trzecie podejście powiatu do realizacji tej inwestycji. I tym razem w końcu udało się wyłonić wykonawcę. Koszt przebudowy parkingu to 1 milion 124 tysiące złotych. W ramach zadania powstanie 56 miejsc parkingowych, w tym 3 miejsca dla pojazdów z kartą parkingową wraz z wykonaniem drogi manewrowej oraz drogi dla pieszych. W południowej części działki zaprojektowano dwa boiska do piłki plażowej. Stanowiska postojowe i dwa boiska zostaną wyposażone w oświetlenie oraz odwodnienie w postaci kanalizacji deszczowej. Powierzchnia boisk zostanie dodatkowo zdrenowana. Zaplanowano ogrodzenie boiska piłkochwytami o wysokości 6 metrów z trzech stron oraz nawierzchnie bezpieczne w strefie przyboiskowej. W ciągu chodnika zaprojektowano bramkę wejściową na teren boiska. 

Na wykonanie zadania, wykonawca będzie miał trzy miesiące od daty zawarcia umowy. 

 

Komentarze  
-1 # dla dzieci dobra 2023-10-01 02:30
Nasz dzielny Major to jest
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn