Dzisiaj, została oddana do użytku zmodernizowana ścianka wspinaczkowa w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak w Kołobrzegu.

- Remont infrastruktury sportowej w szkole był możliwy dzięki uzyskanemu dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego. Stara ścianka wspinaczkowa wymagała gruntownej modernizacji. Całkowity koszt zadania wyniósł 39.975 złotych, a dofinansowanie, jakie udało nam się pozyskać to 20.000 złotych. Ścianka stanowi idealne uzupełnienie obiektów sportowych i jest wykorzystywana podczas zajęć wychowania fizycznego, ale także tych pozalekcyjnych. - mówi starosta Tomasz Tamborski.

W ramach przebudowy wykonane zostały: demontaż elementów konstrukcyjnych starej ścianki wspinaczkowej, sporządzenie projektu i dokumentacji technicznej, konstrukcja ściany wspinaczkowej wraz z punktami asekuracyjnymi (produkcja, dostawa i montaż), poszycie ściany wspinaczkowej (produkcja, dostawa i montaż), chwyty i struktury wspinaczkowe (produkcja, dostawa i montaż). Dziś starosta Tomasz Tamborski oraz dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich Joanna Babiak oficjalnie otworzyli zmodernizowaną ściankę.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn