Zadzwoń i zadaj pytanie staroście. W środę o 17.40 równolegle na antenie TKK i Radia Kołobrzeg "Rozmowy z widokiem na powiat". Program na żywo z telefonicznym udziałem słuchaczy i widzów.

Gościem audycji będzie starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. Pytania i opinie dotyczące życia powiatu można stawiać w trakcie trwania programu pod numerem telefonu 94 355 38 01, a także w komentarzach pod zapowiedzią.

Komentarze  
+7 # nasza gmina 2024-01-02 11:32
cyt. - „Jeszcze w tym roku do Sądu Rejonowego w Kołobrzegu zostanie wniesiony akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi P., Tomaszowi T., Stanisławowi H. Dotychczasowe zarzuty stawiane podejrzanym nie zmieniły się i będą zawarte w akcie oskarżenia ” napisał prokurator Marcin Lorenc. " ( za e-kg )

Czy po takiej informacji nie powinien pan zrezygnować ze stanowiska. Oczywiście, nie przesądzam ostatecznego wyroku ale dla czystości zasad dymisja byłaby honorowym rozwiązaniem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Randal 2024-01-02 12:03
Dzień dobry

Wczoraj czytałem, że w Gdyni w tym roku będzie dofinansowanie 2,5tys zł na rower elektryczny. Czy w powiecie Kołobrzeskim też jest na to szansa? Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Jadzia 2024-01-02 12:31
Dzień dobry!

Panie Starosto czy planowane jest spotkanie przedstawicieli zarządu powiatu kołobrzeskiego z przedstawicielami gminy Dygowo w sprawie mostu na Parsęcie w Kłopotowie?
Ewentualnie można do tej sprawy włączyć posłów i senatora z naszego okręgu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Jacuś 2024-01-02 12:50
Panie Starosto,

Problem łachy i cofka. W zeszłym tygodniu łacha na Parsęcie została zalana. Czy można byłoby zaprosić do Kołobrzegu przedstawicieli Ministerstwa nadzorującego Wody Polskiego, aby przyjechali i na własne oczy zobaczyli co się dzieje na Parsęcie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Jadzia 2024-01-02 23:06
Cytuję Jacuś:
Panie Starosto,

Problem łachy i cofka. W zeszłym tygodniu łacha na Parsęcie została zalana. Czy można byłoby zaprosić do Kołobrzegu przedstawicieli Ministerstwa nadzorującego Wody Polskiego, aby przyjechali i na własne oczy zobaczyli co się dzieje na Parsęcie?


Wiceministrem odpowiedzialnym za gospodarkę wodna w Ministerstwie Infrastruktury jest Pan dr Arkadiusz Marchewka poseł ze Szczecina!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-12 # Randal 2024-01-02 14:02
Cytuję nasza gmina:
cyt. - „Jeszcze w tym roku do Sądu Rejonowego w Kołobrzegu zostanie wniesiony akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi P., Tomaszowi T., Stanisławowi H. Dotychczasowe zarzuty stawiane podejrzanym nie zmieniły się i będą zawarte w akcie oskarżenia ” napisał prokurator Marcin Lorenc. " ( za e-kg )

Czy po takiej informacji nie powinien pan zrezygnować ze stanowiska. Oczywiście, nie przesądzam ostatecznego wyroku ale dla czystości zasad dymisja byłaby honorowym rozwiązaniem.

Co ty wiesz o honorze? Nic. Starosta jest ofiarą polityczną, bo nie jest z PIS, zostanie uniewinniony i ma rezygnować? Jak można takie bzdury jak ty pisać???!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Ja wiem 2024-01-02 15:17
Cytuję Randal:
Cytuję nasza gmina:
cyt. - „Jeszcze w tym roku do Sądu Rejonowego w Kołobrzegu zostanie wniesiony akt oskarżenia przeciwko Włodzimierzowi P., Tomaszowi T., Stanisławowi H. Dotychczasowe zarzuty stawiane podejrzanym nie zmieniły się i będą zawarte w akcie oskarżenia ” napisał prokurator Marcin Lorenc. " ( za e-kg )

Czy po takiej informacji nie powinien pan zrezygnować ze stanowiska. Oczywiście, nie przesądzam ostatecznego wyroku ale dla czystości zasad dymisja byłaby honorowym rozwiązaniem.

Co ty wiesz o honorze? Nic. Starosta jest ofiarą polityczną, bo nie jest z PIS, zostanie uniewinniony i ma rezygnować? Jak można takie bzdury jak ty pisać???!
Oj zdziwisz sie zdziwisz . Tomasz. Pakuj sie i wracaj do Koszalina
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn