Pora roku i warunki pogodowe zdecydowanie nie sprzyjają drogom w naszym mieście. Przykładem ulicy, na której przybywa dziur jest między innymi ulica Sienkiewicza. Niestety na jej remont będziemy musieli jeszcze poczekać.

Przypomnijmy, w marcu w szkole podstawowej nr 6 odbyły się konsultacje w sprawie przebudowy ulic Starynowskiej i Sienkiewicza. Wtedy też przedstawiono projekty przestawiające jak mogłyby te ulice wyglądać. Inwestycja na ulicy Sienkiewicza obejmie zatoki, autobusowe, przejścia dla pieszych z azylami, oraz rondo na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Jasnej. Odcinek do planowanego remontu to 900m. Co ważne, ulica nie zostanie zwężona. Powstanie tu też ścieżka rowerowa. Realna data rozpoczęcia inwestycji to ro 2025, chyba, że uda się wcześniej pozyskać środki zewnętrzne na dofinansowanie inwestycji.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn