Na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych (Igrzyska Dzieci – uczniowie klas 4-6 oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej – uczniowie klas 7-8).

Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Kołobrzeg, Pan Włodzimierz Popiołek. Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez Gminę Kołobrzeg.

Do turnieju zgłosiło się łącznie 37 drużyn w różnych kategoriach wiekowych z całego powiatu. Po trzech dniach rozgrywek wyłoniliśmy pierwszych zwycięzców. W kategorii Igrzysk Dzieci na podium znalazły się dwie szkoły z gminy: Szkoła Podstawowa im. Mieszka I z Drzonowa zajęło drugie miejsce, a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Dźwirzyna wywalczyła trzecią lokatę. Na pierwszym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Kołobrzegu. Cały turniej był bardzo wyrównany, a o zwycięstwach decydowały nierzadko ostatnie sekundy.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn