To był niezapomniany siatkarski weekend najmłodszych zawodniczek WSK Konsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

W niedzielę odbył się kolejny Turniej Ligi Minisiatkówki KINDER OF JOY w kategorii 4-ek organizowany przez PZPS. Kołobrzeski klub reprezentowały 3 zespoły.Każdy z nich rozegrał 7 meczów.

Zespół nr.1 w składzie: Molenda Zofia, Erbacher Anna, Sowińska Nel, Byczkowiak Hanna, Świderek Zuzanna. Zespół był w tym dniu nie do pokonania i wygrał wszystkie 7 spotkań.

Zespół nr.2 w składzie: Jacuńska Wiktoria, Bogdanowicz Nadia, Nowy Zuzanna oraz Kaźmierska Weronika - pokonał 5 zespołów w swojej grupie, a Wiktoria za kulisami została uznana zanajlepiej zagrywającą zawodniczkę.

Zespół nr.3 w składzie: Zaćmińska Zuzanna, Nyc Natalia, Szyroczyńska Lilianna, Błażejak Dominika,Kawińska Wiktoria oprócz 5 wygranych spotkań swoim wulkanem energii i uśmiechem zdobył serca wszystkich drużyn w swojej grupie.

Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi dziewcząt Monice Szpak.

unnamed 3

unnamed 2

unnamed 1

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn