Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich po raz kolejny pokazuje, że ma gorące serce, które bije dla potrzebujących i już w najbliższą środę zaprasza na koncert charytatywny na rzecz byłego absolwenta Ekonoma, który zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje naszego wsparcia.

Gramy dla Łukasza. Pod takim hasłem 14 lutego odbędzie się koncert charytatywny zorganizowany na rzecz absolwenta Ekonoma, który jest chory na raka i potrzebuje funduszy na alternatywną terapię mającą pomóc w wygraniu z tą okropną chorobą. Na koncert może przyjść każdy. Bilety można będzie nabyć za symboliczną kwotę. 

Podczas koncertu otwarte będzie studio fotograficzne w którym można będzie zrobić sobie walentynkowe zdjęcia. Na kiermaszu będą czekać także smaczne ciasta. Koncert odbędzie się w auli szkoły o godzinie 11:45.

64b65dd6 fdc9 43ff 9013 c8838ee30671

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn