Dzisiaj w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza uczniowie klasy maturalnej mieli okazję brać udział w zajęciach z anatomii i biochemii. Wszystko w ramach zorganizowanego przez szkołę maratonu biologicznego.

W ubiegłym roku w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza otwarto Eko – Pracownię, która została wyposażona w nowe meble, pomoce dydaktyczne, ale również dekoracje. Teraz uczniowie „Sienkiewicza” mogą poznawać tajniki przedmiotów ścisłych oraz uczyć się o ochronie przyrody i zielonej energii w nowoczesnej pracowni przyrodniczej. I bardzo skrupulatnie te warunki są przez nauczycieli i uczniów wykorzystywane.

Dzisiaj w tej sali odbyły się zajęcia z anatomii i biochemii.

W ramach zajęć uczniowie mieli za zadanie sprawdzić elementy budujące serce, czy nerki. Do zajęć wykorzystano narządy wieprzowe, ponieważ wielkością odpowiadają naszym narządom ludzkim. 

Takie lekcje zdecydowanie przypadły uczniom do gustu. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem w trakcie zajęć.

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn