50-cio latek zatrzymany przez kołobrzeską drogówkę „wydmuchał” ponad 1,5 promila. Mężczyzna nawet trzeźwy nie powinien prowadzić, bo nie posiada uprawnień do kierowania. Jego sprawą zajmie się sąd, przez co może mu grozić nawet 3 lata więzienia.

Niestety na wszystkich drogach – krajowych, powiatowych lub gminnym, bez przerwy zatrzymywani są nietrzeźwi kierujący. Kolejnym z nich okazał się 50-letni mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego, którego funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej. Mężczyzna poddał się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, a jego wynik przekroczył półtora promila. Kierujący okazał kompletny brak wyobraźni oraz lekceważący stosunek do przepisów ruchu drogowego także dlatego, że jak ustalili policjanci, prowadził pojazd pomimo braku uprawnień do kierowania. W związku z popełnieniem czynów zabronionych mężczyznę może czekać kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn