Bardzo dobre wyniki z egzaminów zawodowych uzyskali uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E. Gierczak. Wyniki, jakie uzyskali to w dwóch klasach 100 %, w pozostałych 93 % i 92 %.

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna informacja na temat wyników egzaminów zawodowych w ramach sesji ZIMA 2024, które odbyły się w styczniu 2024 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. E.Gierczak w Kołobrzegu. Zarówno w klasie technik organizacji turystyki, jak i technik reklamy zdawalność wyniosła 100%. Z tej okazji dziś starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wraz z wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego Małgorzatą Wietrzycką składali im serdeczne gratulacje. Na kierunku technik organizacji turystyki do egzaminu przystąpiły 32 osóby, wszystkiw zdały zarówno część pisemną i praktyczną.  W klasie technik reklamy do egzaminu przystąpiło 24 uczniów i wszyscy zdali egzamin zawodowy.

W sesji egzaminacyjnej ZIMA 2024 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. E. Gierczak przeprowadzono łączne 6 egzaminów. Poza wymienionymi kierunkami, przeprowadzono egzaminy dla: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik informatyk, technik hotelarstwa oraz technik ekonomista, w których zdawalność oscylowała na poziomie 96- 98%.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn