W tym roku powiat planuje zlecić opracowanie dokumentacji projektowej dotyczącej budowy ciągu pieszo-rowerowego przy ulicy Fredry. Chodzi o odcinek biegnący od skrzyżowania z ulicą IV Dywizji Wojska Polskiego wzdłuż parku do Kamiennego Szańca.

Jak mówi Magdalena Dąbrówka, ścieżka przy ulicy Fredry będzie wyglądała nieco inaczej niż dotychczasowe ścieżki rowerowe jakie powiat budował na swoich drogach.

Ścieżka nie będzie poprowadzona w linii prostej ze względu na znajdujące się tam drzewa. Choć niektóre z nich trzeba będzie usunąć.

Niestety na samym początku ścieżki, od strony ulicy IV Dywizji Wojska Polskiego, będzie znajdowało się wąskie gardło. A to ze względu na znajdujące się tam restauracje.

W tym roku ma być wykonana dokumentacja projektowa. Termin realizacji inwestycji uzależniony będzie od tego czy powiat otrzyma dofinansowanie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
-1 # Elżbieta65 2024-04-13 07:28
I znowu winne drzewa, trzeba je usunąć :( Szkoda.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn