Funkcjonariusz sierż. szt. Dawid Adamski, który już od 8 lat zasila szeregi funkcjonariuszy pełniących służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu, zajął 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie „Policjant Ruchu Drogowego”.

Eliminacje wojewódzkie XXXIV Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”, które odbyły się w Koszalinie i Mielnie wyłoniły reprezentantów województwa zachodniopomorskiego, którzy będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie w dniach 10 - 14 czerwca na ogólnopolskich zawodach w Poznaniu.

W trakcie zmagań w poszczególnych konkurencjach najlepszy okazał się kołobrzeski funkcjonariusz – sierż. szt. Dawid Adamski, który już od 8 lat zasila szeregi funkcjonariuszy pełniących służbę w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu. Wraz z kołobrzeskim policjantem współzawodnicy musieli pokonać aż 6 konkurencji:

strzelanie z broni służbowej;

kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniu;

jazda sprawnościowo-szybkościowa samochodem;

jazda sprawnościowa motocyklem;

test ze znajomości przepisów ruchu drogowego;

test wiedzy i sprawdzian praktyczny z udzielania pierwszej pomocy.

Nagrody najlepszym wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Robert Sielski.

polkonk1

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn