7 czerwca, w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, odbył się coroczny „Piknik Szkolny”. 

Głównym celem wydarzenia było zaprezentowanie wszystkich kierunków kształcenia m.in. technika rachunkowości, technika reklamy, technika programisty, technika hotelarstwa, technika żywienia i usług gastronomicznych oraz technika organizacji turystyki. Młodzież przygotowała wiele atrakcji m.in. stoisko artystyczne MiniArt, zmagania w ramach Paper Wings, szafing, szereg konkursów, quizów, gier i zabaw. Odwiedzający piknik mogli również próbować swoich sił w zmaganiach sportowych oraz e-sportowych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się oferta gastronomiczna, zarówno potrawy z grilla jaki i słodkie przekąski. Uzyskany ze sprzedaży dochód w całości będzie przeznaczony dla Domu Dziecka w Gościnie. Kolejny taki piknik odbędzie się za rok.

piknik6

piknik5

piknik4

piknik3

piknik2

piknik

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn