W dniach 07-09 czerwca 2024 roku w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej. UKS OPP Powiat Kołobrzeski jako współorganizator imprezy oprócz satysfakcji z bardzo dobrze przeprowadzonego turnieju może pochwalić się również największą zdobyczą medalową spośród wszystkich klubów województwa zachodniopomorskiego.

To prestiżowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych zawodników z całego regionu, którzy rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny na piaszczystych boiskach. Turniej ten miał wyjątkowe znaczenie, ponieważ jednocześnie stanowił eliminacje do Półfinałów oraz Finałów Mistrzostw Polski. Podopieczni UKS OPP Powiat Kołobrzeski zdobyli aż siedem medali w różnych kategoriach i awansowali do rozgrywek Półfinałowych i Finałowych w rywalizacji o Mistrzostwo Polski.

Kołobrzeskie Medale :

Kadetka:

3 miejsce - Konstancja Zelewska/Aleksandra Banasiak - trener Piotr Bogdanowicz

Kadet:

1 miejsce - Oliwier Pawlicki/Wiktor Musiał - trener Łukasz Szulc

Junior:

1 miejsce - Szymon Kobyliński/Michał Kucharski - trener Łukasz Szulc

2 miejsce - Oliwier Pawlicki/Wiktor Musiał - trener Łukasz Szulc

3 miejsce - Aleksander Błaszczyk/Szymon Wójtowicz - trener Łukasz Szulc

MINI U 12 Chłopców:

3 miejsce - Kajetan Kobyliński/Jakub Szałkowski - trener Dariusz Bajko

MINI U 13 chłopców:

2 miejsce - Marcel Sieniawski/Karol Szostak - trener Dariusz Bajko

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn