Zadaszenie i przebudowa amfiteatru w parku nadmorskim w Ustroniu Morskim będzie milowym krokiem do przodu.

 

Miejsce usytuowania obiektu jest fantastyczne, tradycja organizowania imprez bardzo długa. Teraz tylko czas na polepszenie komfortu publiczności i artystów tu występujących – mówi wójt gminy Jerzy Kołakowski. Poprosiliśmy znaną i cenioną pracownię projektową, prowadzoną przez architekta Jacka Sudaka z Kołobrzegu o przygotowanie kilku koncepcji zadaszenia naszego amfiteatru – dodaje. Chcielibyśmy, aby inwestycja ta wpłynęła na wzrost atrakcyjności turystycznej i rekreacyjnej oraz konkurencyjności Ustronia Morskiego. Z pewnością jego realizacja wpłynie też na wzbogacenie oferty rozrywkowej w regionie poprzez organizację imprez poza sezonem letnim – informuje wójt. Koszt przebudowy ustrońskiego amfiteatru szacuje się na ponad 1 mln zł. O środki na jego wykonanie gmina Ustronie Morskie ubiegać się będzie z Programu INTERREG VA, oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Przedstawiamy pięć koncepcji zabudowy obiektu. Zachęcamy wszystkich do wyrażenia swojej opinii: mailowo wojt@ustronie-morskie.pl, turystyka@ustronie-morskie.pl lub na adres Urzędu Gminy – Referatu Promocji i Rozwoju, ul. Rolna 2.

amfUM1

amfUM12

amfUM13

amfUM14

amfUM15

amfUM16

amfUM17

amfUM18

amfUM19

amfUM110

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn