×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda OHP w Szczecinie wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy w Kołobrzegu, serdecznie zapraszają na Targi Edukacji i Pracy „Właściwy wybór zawodu – przepustką do lepszej pracy”, które odbędą się we wtorek 15listopada 2016r. w godzinach 10.00 – 13.00, na terenie Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu. W programie:
-       oferty edukacyjne – prezentacja uczelni wyższych i szkół policealnych
-       poradnictwo zawodowe
-       oferty pracy stałej i sezonowej
-       pomoc w aktywnym poszukiwaniu pracy
-       oferta kształcenia kursowego
 
Głównym adresatem tego przedsięwzięcia jest młodzież zainteresowana rozwojem edukacyjnym i zawodowym (maturzyści), młodzież bezrobotna i poszukująca pracy, absolwenci, młodzież ucząca się oraz studenci. Założeniem imprezy edukacyjnej  jest zaprezentowanie tej grupie osób oferty edukacyjnej oraz usług z zakresu doradztwa zawodowego,  rozszerzenie wiedzy na temat możliwości podnoszenia i zmiany kwalifikacji na rynku pracy, udostępnienie aktualnych ofert pracy.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn