×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Muzeum Oręża Polskiego zaprasza najmłodszych kołobrzeżan w wieku 8 - 13 lat do wzięcia udziału w I Nocy Karnawałowej, która odbędzie się 20 stycznia. - Czekają na Was zabawy, konkursy i przede wszystkim tańce - mówi Piotr Leszmann.

Przewidywany program:
 
18.00 - zbiórka uczestników w muzeum
18.15 - zajęcia edukacyjne, gry i zabawy, moda na przestrzeni wieków (z nagrodami) - konkurs na najlepiej przebranego uczestnika zabawy
20.00 - 22.00 - zabawa, tańce, śpiewanie piosenek
22.30 - cisza nocna
 
7.30 - pobudka, gimnastyka
8.00 - 9.00 zakończenie
 
- Maruderom mówimy stanowcze nie!. Należy ze sobą przynieść: latarkę, karimatę, śpiwór ewentualnie koc, łakomczuchy coś do przekąszenia, dobre samopoczucie, chęć zabawy. Do godz. 22.00 rodzice mogą bawić się z nami, po 22. zapraszamy kilkoro rodziców do pozostania na noc, przy zapisywaniu prosimy o deklarację - zaprasza Piotr Leszmann.
 
Zapisy wraz z wpłatą do 16 stycznia po uprzednim kontakcie:
Piotr Leszmann - asystent muzealny
tel. 94 352 52 53 wew. 14    lub 503 809 960
e-mail: edukacja@muzeum.kolobrzeg.pl
Cena: 30 zł/dziecko, maksymalna liczba uczestników 35 osób
. Ewentualna rezygnacja z uczestnictwa w zajęciach do 16 stycznia (zwrot 100% wpłaconej opłaty). Organizator zastrzega sobie możliwość nie przeprowadzenia zajęć ze względu na małą liczbę zgłoszeń.
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn