×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Zarząd naszego powiatu zapoznał się z wynikami zeszłotygodniowych konkursów na dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych w Kołobrzegu. Niespodzianek nie ma.
Jak już informowaliśmy, w zeszłym tygodniu odbyły się cztery konkursy na dyrektorów jednostek oświatowych podległych pod nasz powiat. Niespodzianek nie było, według komisji konkursowej najlepiej wypadli dotychczasowi dyrektorzy tych szkół. I tak kandydatem na dyrektora ZS im H. Sienkiewcza została Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska, na dyrektora ZSEH wskazano Zbigniewa Stankiewicza, OPP - Mieczysława Szpaka, a ZSM Lecha Pieczyńskiego. 
Jak wyjaśnia Marlena Wachowska, rzecznik starostwa powiatowego, powierzenie obowiązków w konkursie nie wymaga już dodatkowej opinii kuratorium oświaty, bo przedstawiciele kuratora zasiadali w komisji konkursowej. Zarząd powiatu zatwierdził wyniki konkursów, i w przyszłym tygodniu ma podjąć stosowne uchwały w tej sprawie, po przyjęciu których nowi-starzy dyrektorzy będą mogli podpisać kontrakty na kolejne 5 lat. 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn